oBALLić kolejnych faworytów. Polacy rozpoczynają VCT Masters

Ballista Esports Foto: Ballista Esports

Jak mawia Kamil Grosicki - "nadszedł dzień dzisiejszy". Ballista Esports rozpoczyna zmagania w VCT Masters Europe. Morfan i spółka nie są faworytami zmagań o puli 100 tys. dolarów, ale tak rola im absolutnie nie przeszkadza. Jednego faworyta już odprawili.

Na inaguruację nasi reprezentanci podejmą Team Heretics, przez wielu uznawaną za obecnie najlepszą drużynę na Starym Kontynencie. Przypomnijmy, że to włąsnie loWel i spółka okazali się najlepsi podczas VALORANT First Strike: Europe. Międzynarodowa formacja bez problemów wywalczyła też awans do etapu Masters, pokonując gładko OG 2:0 w Challengers 2.

Polacy nie są jednak bez szans. Przypomijmy, że to drużyna, która w decydującym o awansie meczu wytrzymali ciśnienie i poskromili fnatic. Można śmiało powiedzieć, że to jedna z największych sensacji w historii sceny Valoranta. Co ciekawe, po tej niespodziance, ranking Spike.GG sklasyfikował Polaków na 11. miejscu na świecie.

Początek meczu Team Heretics - Ballista Esports o godzinie 17:00. Cztery godziny później na serwer wejdą gracze Ninjas in Pyjamas i Acend. Tam również zobaczymy polski akcent, bo barwy tych drugich reprezentuje Patryk "starxo" Kopczyński.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze