Jak odblokować wszystkie postacie w VALORANT?

Valorant
Valorant Foto: Riot Games

Jeżeli chcecie poprawić swoje umiejętności i stawać się coraz lepszym graczem, a być może nawet dołączyć do profesjonalnego zespołu, potrzeba odkryć wszystkie postacie. Oprócz tego, że znajdziecie swoją ulubioną, to przede wszystkim nauczycie się ich możliwości i łatwiej będzie przeciwko nim grać, Jak odblokować postacie w Valorant? Odpowiadamy.

Na start rozgrywki dostajemy pięć postaci - Brimstone, Jett, Phoenix, Sage i Sova. Można to sprawdzić wchodząc do zakładki Kolekcja, a następnie Agneci. Początkowo to zupełnie wystarczy, ale z czasem chcemy zapoznać się z pozostałymi. Dwóch kolejnych bohaterów możemy odblokować poprzez awanse na wyższe poziomy. Możemy to przyspieszyć poprzez realizacje Misji. Często są one banalne, na przykład liczba zabójstw w meczach, podłożenie Spike'a czy skorzystanie z umiejętności.

Gdy awansujesz na 5. i 10. poziom, wówczas dostajemy kartę, która daje nam możliwość darmowego odblokowania kolejnych agentów. Gdy tak się stanie, wróć do wspomnianej wcześniej karty Agenci w zakładce Kolekcja. Wtedy już tylko wybieramy Agenta i klikamy Zwerbuj. Jeżeli chcemy odblokować jego specjalne przedmioty, klikamy aktywuj kontrakt i wbijamy odpowiedni poziom. Wraz z postępem poziomu postaci, będziemy mogli dostać unikatowe przedmioty lub karty.

Zobacz komentarze