Valorant Stage 2 Masters będzie turniejem międzynarodowym! Znamy datę i miejsce imprezy

VALORANT Foto: Materiały prasowe

Stage 2 Masters będzie to drugi główny turniej w 2021 z serii VALORANT Champions Tour. Riot Games ogłosiło, że tak jak MSI 2021 w League of Legends, impreza odbędzie się w stolicy Islandii - Reykjaviku. Po raz pierwszy najlepsze drużyny z całego świata będą mogły grać przeciwko sobie na LAN'ie!

Valorant Masters 2 Stage Foto: Riot Games

Na turnieju uczestnicy będą walczyli o punkty niezbędne do zakwalifikowania się do najważniejszego turnieju w roku - VALORANT Champions, który będzie miał miejsce w grudniu 2021. Nie znamy jeszcze ani puli nagród, ani ilości punktów do zdobycia na wydarzeniach z serii VALORANT Masters, lecz Riot Games ma wkrótce opublikować te informacje.

Stage 2 Masters Reykjavik zawita do stolicy Islandii 24 maja, a wszyscy zawodnicy, trenerzy i sztab zostaną poddani kwarantannie. W turnieju weźmie udział 10 najlepszych drużyn z całego świata, które będą mogły się dostać na imprezę poprzez kwalifikacje. Ilość slotów danego regionu przedstawiamy poniżej:

Valorant Masters 2 Stage Foto: Riot Games

Całe wydarzenie skończy się wielki finałem 30 maja na stadionie Laugardalshöll w centrum Reykjaviku. Niestety Riot Games oficjalnie poinformowało, że ze względu reżimu sanitarnego nie będzie możliwości zorganizowania meczów z publicznością na żywo.

Zobacz komentarze