Riot prezentuje kolejną kolekcję skórek do broni w Valorancie!

VALORANT Akt 2
VALORANT Akt 2 Foto: Riot Games

Valorant to gra typu FPS wydana przez Riot Games. Deweloperzy dość systematycznie wydają kolejne aktualizacje, w których naprawiają błędy, poprawiają umiejętności bohaterów, ulepszają mankamenty wielu broni. Lista zadań jest długa, ale wśród nich jest coś, co powinno szczególnie zadowolić fanów efektów wizualnych w grze. Do Valoranta trafią nowe skiny!

Patch 1.07

W Ameryce Północnej pojawiła się już aktualizacja oznakowana jako 1.07. W niej poza wieloma zmianami związanymi z bohaterami czy brońmi ujawnione zostały także nowe skórki. Najnowsza kolekcja nazwana została „MaigSpline”. Proste kolory zestawione w ciekawy sposób spowodowały, że „MaigSpline” prezentuje się całkiem okazale. Dokładne ceny skinów nie są jeszcze znane. Tak wyglądają poszczególne bronie:

Bronie Valoranta

Tak jak już wspomnieliśmy, gracze z Ameryki Północnej mogą cieszyć się już nową aktualizacją. Nadal jednak nie trafiła ona do Europy, a także innych regionów na świecie. Dzieje się tak za sprawą tego, że deweloperzy szybko odkryli pewien błąd w plikach. Poinformowali oni, że starają się go naprawić i wprowadzić aktualizację jak najszybciej. Jak długo będzie trzeba na nią czekać? Tego niestety nie wiadomo.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze