Nowe skórki w Valorant — jak wyglądają, ile kosztują?

Valorant
Valorant Foto: Riot Games

Skórki w Valorant cieszą się sporą popularnością. Z tego też powodu Riot Games dba o swoich graczy i trzeciego sierpnia opublikowany został filmik prezentujący nowe skiny, które pojawiły się już w sklepie!

Wygląd

Na oficjalnym kanale Valorant w serwisie YouTube pojawił się niedługi film, na którym widzowie mogli obejrzeć, jak prezentują się nowe skórki w grze. Na temat najnowszej kolekcji przecieki pojawiały się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. ”Glitchpop”, ponieważ taką nazwę nosi nowa seria skinów, w sklepie pojawiła się dzień po publikacji filmu, czyli czwartego sierpnia.

Jak można zobaczyć na zamieszczonym filmie, skórki swoim wyglądem przypominają klimaty cyberpunkowe, posiadają też wiele nawiązań do kultury Dalekiego Wschodu, dominują neonowe barwy. Prezentuje się to niezwykle ciekawie!

Cena

Przy okazji informacji na temat premiery, deweloperzy udostępnili także ceny nadchodzących skórek. Za skiny do broni Frenzy, Judge, Bulldog i Odin zapłacimy po 2175 Valorant Points. Najwyższą cenę posiada skórka do Melee, jej koszt to 4350 punktów Valorant. Zakup danego skina umożliwia graczowi szeroką personalizację broni, czyli między innymi zmianę kolorystyki czy efektów dźwiękowych. Na dodatek, pojawiają się liczne naklejki, które możemy wykorzystać. Podsumowując, cena pełnego zestawu nowych skórek wynosi 8700 Valorant Points, czyli lekko ponad trzysta złotych.

Gamesguru Foto: Gamesguru

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze