Valorant: najczęściej zadawane pytania!

Valorant Foto: Riot Games

Valorant to całkiem świeży produkt na rynku gier video. Po zamkniętej fazie beta testów przyszedł na oficjalne udostępnienie dla wszystkich graczy. W takiej sytuacji często pojawiają się różne pytania dotyczące wewnętrznych ustawień czy ogólnych informacji o grze. W tym artykule zebraliśmy je i postaramy się na nie odpowiedzieć!

Valorant - Problem z zainstalowaniem wymaganej zależności

W trakcie instalacji gry zdarza się, że pojawia się problem zatytułowany: „Nie mogliśmy zainstalować wymaganej zależności”. Jak rozwiązać ten błąd? Istnieją na to różne sposoby, oto kilka z nich:

  • Spróbuj otworzyć plik instalacyjny jako Administrator.
  • Zaktualizuj swój system operacyjny.
  • Pobierz plik instalacyjny ponownie.

Jeżeli nic z tego nie zadziała, warto napisać do supportu Riot.

Valorant - Czy można zmienić nick w grze? Jak to zrobić?

Odpowiedź na pierwsze z tych pytań brzmi: tak. Jest to dość prosta sekwencja czynności i prezentuje się w sposób następujący:

  • W pierwszej kolejności trzeba wejść na oficjalną stronę Riot Games.
  • Zaloguj się na swoje konto Riot.
  • Przejdź do ustawień.
  • Dalej należy wybrać zakładkę „Riot ID”.
  • Na koniec trzeba kliknąć ikonkę ołówka i wpisać nowy nick.

Załatwione!

Valorant - Kiedy gry rankingowe?

Na to pytanie pomimo upływu czasu nadal nie poznaliśmy żadnej precyzyjnej odpowiedzi. Pracownicy Riot Games odpowiadają w wymijający sposób. Dotychczasowa wersja jest taka, że stanie się to za kilka aktualizacji. Twórcy utrzymują, że nie chcą wprowadzać do swojego produktu jeszcze zbyt dużej presji i chcą dać nowym graczom możliwość dokładnego zapoznania się z Valorantem.

Valorant - Kiedy nowa mapa?

Pula map w Valorant nie jest duża, dlatego też nie dziwią pytania o kolejną mapę, jaką twórcy mogą dodać do gry. Niestety, na ten temat do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne, czy choćby „półoficjalne” informacje. Jeżeli cokolwiek będzie wiadome, będziemy o tym informować!

Zobacz komentarze