Mixwell wraca do G2 Esports!

Mixwell w G2
Mixwell w G2 Foto: Twitter/G2

VALORANT już nawet w fazie beta testów przyciągał wielu profesjonalistów CS:GO. Teraz przyszła kolej na kolejnego znanego zawodnika.

G2 właśnie ogłosiło pierwszego zawodnika swojej dywizji VALORANT. Został nim doskonale znany Oscar „Mixwell” Cañellas. Zawodnik niedawno wygrał europejski Twitch Rivals: Valorant Launch Showdown.

We wtorek, Carlos "ocelote" Rodriguez powiedział: - Valorant to naprawdę niesamowita gra, w którą lubię grać i oglądać. G2 będzie miało zespół który zdobędzie mistrzostwo świata, a wszystko zacznie się od Mixwella. Wiele organizacji ciężko o niego walczyło, dlatego jesteśmy zachwyceni, że właśnie nam zaufał i zbuduje z nami ten zespół.

Hiszpan miał wiele ofert, ale zdecydował się powrócić na znany sobie grunt, bowiem wcześniej reprezentował G2, grając w dywizji CS:GO. - Historia pokazuje, że G2 liczy się w każdej grze, a content, który wrzucają również jest na wysokim poziomie. Większość moich fanów to fani G2, dlatego ten ruch ma dla mnie jeszcze większy sens. Celem jest bycie najlepszym zespołem VALORANT na świecie, a ja chcę być najlepszym graczem w grze i dobrze się bawić reprezentując fanów na całym świecie. Jestem pewien, że możemy to razem zrobić.

Zobacz komentarze