Kiedy tryb Deathmatch w Valorant? Opis wszystkich trybów gry

VALORANT Foto: Riot Games

Kilka dni temu miała miejsce oficjalna premiera nowego FPS-a od Riot Games. Razem z nią twórcy zapowiedzieli dodawanie do gry kolejnych trybów rozgrywki. Należy jednak pochylić się nad tym, co deweloperzy zaoferowali do tej pory, postaramy się też odpowiedzieć na to bardzo często zadawane pytanie dotyczące trybu Deathmatch w Valorant.

Podkładanie ładunku

Klasyczny tryb rozgrywki, w którym dziesięciu graczy jest podzielonych na dwie drużyny po pięciu i walczą oni przeciwko sobie na jednej mapie. Drużyna, która pierwszy zdobędzie trzynaście wygranych rund, zwycięża całą rozgrywkę. Jest to tryb, o którym najczęściej mówiło się w kontekście Valoranta. Przeciętna rozgrywka trwa około 30-40 minut.

Raszowanie ze Spike’em

To najnowszy tryb gry. Ma na celu umożliwić przetestowanie większej ilości agentów krótszym czasie. Rozgrywka w tym trybie zajmuje około 8-12 minut. Każdy gracz rozpoczyna z tą samą bronią i drużyny dążą do zwyciężenia czterech rund. Warto też zwrócić uwagę na liczne wzmocnienia znajdujące się na mapie. Jeżeli umiejętnie się je wykorzysta, są w stanie w znaczącym stopniu ułatwić walkę z przeciwnikami!

Gra niestandardowa

W tym przypadku wszystko zależy od gracza. Ma on możliwość wybrania dokładnego trybu, mapy lub tego, po której stronie rozpocznie mecz. Co ciekawe, w przypadku gry niestandardowej można również uruchomić kody. To bez wątpienia tryb, który może pomóc początkującym graczom rozpocząć swoją przygodę z Valorantem.

Kiedy Deathmatch?

To pytanie przewija się od początku zamkniętej bety. Tryb, w którym gracze mogliby się rozgrzać lub w niedługim czasie przetestować różnych agentów i bronie na pewno jest konieczny do tego typu gry. Twórcy nie unikają tematu i jeszcze niedawno pojawiały się komentarze, że być może razem z premierą taki tryb się pojawi. Jak wiadomo, tak się nie stało, to jednak nie oznacza, że się w ogóle nie pojawi. Przy oficjalnej premierze pracownicy Riot zapowiedzieli, że słuchają opinii graczy i mają świadomość tego, jak potrzebny jest deathmatch. Dodali też, że cały czas pracują nad systemem rozgrywki, który mogliby zaprezentować jako deathmatch. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne oficjalne informacje!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze