Patitek rusza na podbój Europy. Dziś początek finałów First Strike'a!

Patitek
Patitek Foto: fb.com/G2paTiTek

Zaczynamy regionalne finały VALORANT First Strike, w których zobaczymy dwie drużyny z Polakami w składzie. Pierwszym, którego ekipa zamelduje się na serwerze, będzie Patryk "Patitek" Fabrowski reprezentujący G2 Esports.

Nie będziemy ukrywać, że liczymy na drużynę z 21-latkiem z Polski w składzie. G2 to absolutni faworyci, którzy są typowani jako przyszli zwycięzcy tego turnieju. W ćwierćfinale przyjdzie im rywalizować z Orgless, czyli formacją znaną wcześniej jako Prodigy. Oczywiście ekipa Vincenta "Happy'ego " Cervoniego pokazała się z dobrej strony w eliminacjach, ale to może być za mało, by pokonać wyjadaczy pokroju G2. Niektórzy nawet jasno deklarują, że Orgless to najsłabsza ekipa play-offów i wynik over 16 rund na dwóch mapach będzie dla nich dużym osiągnięciem.

Niektórzy też narzekali na formę G2 Esports w eliminacjach, i to w jaki sposób awansowali kosztem Guild Esports. Ale prawda jest taka, że zespół Patitka to ekipa typowo turniejowa i oni się rozkręcają z formą, gdy muszą. Do tego pamiętajmy, że większość eliminacji była rozgrywana w formacie BO1, co też jest mało lubiane przez graczy.

Ćwierćfinałowa rywalizacja G2 Esports i Orgless rozpocznie się o godzinie 19:00, natomiast play-offy VALORANT First Strike Europe zainauguruje pojedynek Team Liquid i Team Heretics. Chyba najbardziej wyrównane starcie serii. Jutro do gry wejdzie Aleksander "zeek" Zygmunt.

Zobacz komentarze