G2 decyduje się na zmiany. Kto dołączy do Patitka i reszty?

Patitek
Patitek Foto: fb.com/G2paTiTek

G2 Esports to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych organizacji na całym świecie. Nic więc dziwnego, że stale poszerzają horyzonty i rozwijają się na wielu płaszczyznach. Byli jedną z pierwszych ekip, która postanowiła utworzyć dywizję VALORANT. Po kilku udanych miesiącach przyszedł czas na zmiany kadrowe.

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o potencjalnych zmianach w G2. Teraz już stało się to faktem. W ostatnim czasie formacja Patitka brała udział w turnieju VALORANT First Strike. Apetyty były bardzo duże i wszyscy fani liczyli na to, że G2 zwycięży całe zawody i udowodni swoją siłę na europejskiej scenie. Ku zaskoczeniu wielu osób, w półfinale faworyci ulegli na papierze prezentującym się słabiej formacjom. To wywołało szereg plotek i rozważań na temat tego, czy konieczne są zmiany w składzie.

Pierwsze nieoficjalne przecieki dotyczyły tego, że G2 opuszczą dwaj zawodnicy — Davidp oraz pyth. Jak się okazało, informacje te stały się połowiczną prawdą, ponieważ z pierwszego składu na ławkę rezerwową trafił jedynie pierwszy z wymienionych graczy, Davidp. G2 Esports przekazało tę wiadomość wczoraj wieczorem na swoich mediach społecznościowych.

Czy to koniec zmian w składzie VALORANT? Kto w najbliższych turniejach zastąpi posadzonego na ławce zawodnika? Na te pytania na razie nie znamy odpowiedzi. Niemniej jednak bez wątpienia G2 będzie chciało w możliwie jak najlepszy sposób uzupełnić lukę po Belgu.

Aktualny skład prezentuje się następująco:

  • Óscar „mixwell” Cañellas Colocho
  • Jacob „pyth” Mourujarvi
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
Zobacz komentarze