Polacy poznali rywali w Absolute Masters VALORANT

saju

VALORANT z każdym kolejnym dniem zyskuje większą popularność. Nic więc dziwnego. że pojawiają się kolejne turnieje, które są po prostu odpowiedzią na popyt na rynku. Absolute Legends wyszło naprzeciw i stworzyło elitarne rozgrywki Absolute Masters, w których zobaczymy najbardziej rozpoznawalnych graczy. W tym 12 polskich zawodników.

W rozgrywkach wystąpią dwa polskie składy - Fordon Boars oraz AMENO. Pierwszy z nich to ekipa Piotra "izaka" Skowyrskiego, który gra z Patrykiem "Patitkiem" Fabrowskim, Tomaszem "phr" Wójcikiem, Pawłem "Saju" Pawełczakiem i Sebastianem "NEEXem" Trelą. "Dziki" wystąpią w grupie z Never Ending Story, PogChamp i clan123, gdzie występują m.in. Dmitriy „dimasick” Matvienko czy Kirill „Boombl4” Mikhailov.

AMENO to ekipa Pawła "byaliego" Bielińskiego i Jarosława "pashy" Jarząbkowskiego, którzy dobrali sobie Tomasza "ToM223" Richtera, Mateusza "PAGO" Pągowskiego i Damian "pevor" Kozioł. Ich rywalami będą za to fish123, need more DM i Exceptis.

Pozostała dwójka polskich stanowią Mikołaj „cyberDMG” Łapacz i Patryk „OxxolinE” Bastrykin. Pierwszy reprezentuje barwy Begrip Gaming, a drugi Madness.

Zobacz komentarze