starxo i spółka jak rozpędzona maszyna!

starxo
starxo Foto: Entropiq

Na scenie Valoranta powoli klarują się nam drużyny, które potrafią podtrzymać swoją wyborną dyspozycję przez więcej niż jeden turniej. Do takich z pewnością możemy zaliczyć Team Acend, którego reprezentantem jest Patryk "starxo" Kopczyński.

Mimo iż w ostatnim etapie otwartych kwalifikacji mieliśmy sześciu zawodników z biało-czerwoną flagą, ostatecznie do VALORANT Champions Tour 2021: Europe Stage 2 zakwalifikował się tylko jeden. I nie jest to żadną niespodzianką, że dokonał tego starxo z Team Acend. Wszak polski gracz i jego koledzy chwilę wcześniej wygrali pierwszy turniej rangi Masters.

Detronizacja królów Europy! starxo i spółka wygrywają VCT Masters Europe i 100 tys. dolarów!

Podczas VALORANT Champions Tour 2021: Europe Stage 2 zobaczymy osiem zespołów, które powalczą o ponad 40 tys dolarów i dwa bilety na Challengers Finals. Tam do wygrania będzie ponad dwa razy więcej.

Dodatkowo trzeba wspomnieć, że ekipa starxo zakwalifikowała się jako jeden z czterech zespołów z najlepszym seede, zostawiając w pokonanym polu m.in. Vodafone Giants i Vitality, które wcześniej ograło KLĄTWĘ. VALORANT Champions Tour 2021: Europe Stage 2 zaplanowany jest na 6 kwietnia.

Zobacz komentarze