Kłopoty Polaków z Entropiq. Cały skład przesunięty na ławkę

Entropiq
Entropiq Foto: Materiały prasowe

Nowy rok nie rozpoczął się zbyt dobrze dla polskich zawodników VALORANT. Aż czterech zostało posadzonych na ławkę rezerwowych przez swoją dotychczasową organizację, co oznacza dla nich konieczność poszukiwania nowej organizacji!

Entropiq, ponieważ o tej formacji mowa to czeska organizacja esportowa, która w zeszłym roku zakontraktowała skład VALORANT. Początkowo jej barwy reprezentowało jedynie dwóch polskich graczy, po jakimś czasie dołączyła kolejna dwójka.

O tym, że nastąpił koniec przygody w barwach Entropiq, poinformował wczoraj na Twitterze Michał „MOLSI” Łącki. Opublikował on wpis, w którym napisał, że cały skład zostaje przesunięty na ławkę rezerwowych i organizacja dała graczom wolną rękę w poszukiwaniu przyszłej drużyny.

Przypomnijmy, że poza MOLSIM w Entropiq występowali także inni polscy zawodnicy — Sebastian „NEEX” Trela, Michał „RETO” Silski oraz Patryk „Starxo” Kopczyński. Wszyscy zostali postawieni przed koniecznością poszukiwania nowego pracodawcy.

Jakie będą dalsze losy składu z Entropiq? Czy zawodnicy razem będą poszukiwać przyszłej organizacji? Czy może każdy z nich ruszy własną ścieżką? Przyszłe tygodnie przyniosą nam odpowiedzi na te pytania.

Były skład czeskiej organizacji:

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Vladyslav „arch” Svistov
  • Patryk „Starxo” Kopczyński
  • Michał „RETO” Silski
Zobacz komentarze