Gwiazdorzy CS:GO wygrywają Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown. Ekipa izaka poza finałem

Polish Esport Awards Izak

Za nami dwa weekendowe turnieje Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown Europe. Zobaczyliśmy w nich trzy składy z Polakami w składzie, ale żadnemu z nich nie udało się dojść do finału. Najbliżej było Fordon Boars z Piotrem "izakiem" Skowyrskim na czele.

Jakub „Lothar” Szygulski, Mateusz "PAGO" Pągowski i wspominany Izak byli kapitanami trzech polskich drużyn na premierowe turnieje Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown. Wszystkie te ekipy rywalizowały w drugim zbiorze, ale tylko ekipie Lothara i Fordon Boars udało się wyjść do fazy pucharowej. Ekipa Pago i Those Guys niestety odniosła w grupie dwie porażki i zajęła 3. pozycję, nie premiowaną awansem.

Team Lothara w ćwierćfinale uległ zespołowi prowadzonemu przez Ferita „wtcN-a” Karakayi, czyli zawodnikom, którzy w grupie ograli drużynę PAGO, a później w półfinale także ekipę Izaka. Cóż.. jedno jest pewne, na pewno turecki streamer nie przysporzył sobie fanów z Polski. Niemniej jednak ten turniej wygrała ekipa Duno, w której występował m.in. rosyjski strzelec CS:GO - Dmitriy "dimasick" Matvienko. W drugich zawodach najlepsza była ekipa tworzona przez m.in. ScreaMa, mixwella, pytha i drakena.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze