Troll czy największy transfer w historii? S1mple z enigmatycznym wpisem

s1mple
s1mple

Coraz więcej zawodników CS:GO deklaruje, że będzie kontynuowało swoją esportową przygodę na scenie Valoranta. Nowy FPS Riot Games ma wiele zalet, które kuszą nawet najlepszych. Na zmianę gry zdecydowali się już m.in. Adil "ScreaM" Benrlitom czy Nicholas "nitr0" Cannella. Być może niebawem dołączy do nich sam Oleksandr "s1mple" Kostyliev!

Wszyscy fani CS:GO wiedzą, jakim trollem potrafi być gwiazdor Natus Vincere. s1mple już niejednokrotnie swoimi zaczepnymi wypowiedziami w wywiadach czy mediach społecznościowych, prowokował rywali lub bejtował esportowych dziennikarzy. Niemniej s1mple ma również momenty, w których zdarza mu się powiedzieć za dużo. Nie jest więc jasne, jak traktować jeden z jego ostatnich wpisów.

Sytuacja z pozoru banalna. Gracz NaVi dostał pytanie o najlepszego zawodnika, z którym w drużynie grało mu się najlepiej. - Po pierwsze eletronic, oczywiście ze względu na sposób gry i umiejętności. Na drugim miejscu mój ziomek Hiko, bo rozumie grę i ma skilla. Może wkrótce dołączę do niego w 100Thieves - odpowiedział S1mple. Jak można się domyślić, wypowiedź momentalnie wzbudziła wielkie zainteresowanie kibiców.

S1mple

Niedawno 100Thieves zwolniło swój cały skład Valoranta, pozostawiając jedynie Hiko. Teraz do ekipy dołączył wspomniany wcześniej nitr0. Mówi się, że kolejnym w układance może być shroud, który ponownie zaczął streamować. Jeżeli faktycznie S1mple również rozważa zmianę gry i przejście na scenę Valoranta, może być to jeden z największych ruchów w historii esportu.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze