Za nami dwie tury eliminacji do Polish Open. Skład Molsiego i NEEXA na razie się nie popisał

Polish Open
Polish Open Foto: Materiały prasowe

Za nami dwie tury eliminacyjne do turnieju Polish Open #FRAMESWINGAMES. Póki co sloty do głównego turnieju wywalczyły ekipy Those Guys i ProjectD.

Turniej Polish Open #FRAMESWINGAMES to rozgrywki Valoranta, w których pula nagród sięga 3 tysięcy dolarów. W turnieju głównym zobaczymy cztery drużyny streamerów, których kapitanami będą Izak, Saju, Lothar i Highstyled, a także cztery ekipy wyłonione z eliminacji. Pierwsze dwie tury już za nami.

Pierwszy slot zgarnęli faworyci, czyli ekipa Those Guys, której lideruje Aleksander "zeek" Zygmunt. Wszyscy pamiętamy, że ekipa ta po wygranym Crunchips Valorant Cup miała rozłam, ale nie przeszkodziło jej to w utrzymaniu hegemonii na polskim podwórku. Zeek, RETO, starxo i świeżo nabyci frz oraz Mickebwoy bez problemu poradzili sobie z konkurencją.

W drugich eliminacjach najlepszy był zespół ProjectD, który tworzą pyka, fs24, kaneki, ARCHY oraz MKjating. Co ciekawe w finale zmierzyli się oni z formacją ODCINKA. Wielu spodziewało się, że drugie eliminacje padną łupem Entropiq, gdzie grają Michał "MOLSI" Łacki, Sebastian "NEEX" Trela czy Vladyslav "arch" Svistow. Na razie jednak ta formacja nie zachwyca.

Wciąż jednak pozostają dwie tury eliminacyjne. Odbędą się one już w ten weekend - 29 i 30 sierpnia.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze