Patitek zagrał w finale G2 Invitational. Niestety Mixwell był za mocny

patitek
patitek Foto: Maciej Kołek / GG League

Ekipa drakena, w której grał Patryk "Pat1tek" Fabrowski zaszła aż do finału G2 Valorant Invitational. Tam niestety musiała uznać wyższość rywali.

Drużyna Polaka fazę grupową zakończyła na drugim miejscu. Lepszy okazał się tylko zespół Mixwella. W ćwierćfinale na nich czekał zespół Ex6TenZa, który pewnie pokonali 2:0. Półfinał to mecz ze zwycięzcami drugiej grupy, Teamem Taimou. Tutaj również Patitek i jego koledzy okazali się lepsi. Prawdziwym wyzwaniem był finał. Team Mixwell był bardzo mocny w całym turnieju. W finale niestety nie było inaczej. Ekipa nowego gracza G2 pewnie wygrała 2:0.

Patryk "Patitek" Fabrowski, który już w całości przerzucił się na FPSa od Riot Games dosadnie skomentował przegraną w finale. - Pierwszy raz tak przegrałem w VALORANT. GG, to był czas pełen funu. Drugie miejsce w G2 Valorant Invitational sprawia, że muszę podnieść głowę do góry i więcej trenować, aby nigdy w moim życiu nie przegrać już w ten sposób.

Mixwell już teraz wygląda jak główny kandydat do miana jednego z lepszych zawodników na świecie na scenie VALORANT. Obiecująco wygląda również Patitek, który całkiem nieźle sobie radził w międzynarodowym towarzystwie. Ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejne turnieje VALORANT!

Zobacz komentarze