Patitek i G2 ruszają po kolejne trofeum

Patitek
Patitek Foto: fb.com/G2paTiTek

Formacja G2 Esports okazała się najlepsza podczas ubiegłotygodniowych zmagań w Vitality European Open. Środowego popołudnia Patryk "Patitek" Fabrowski i jego kompani zainaugurują zmagania w kolejnym turnieju - WePlay! Invitational. Wydaje się jednak, że o zwycięstwo w tym rozgrywkach będzie G2 znacznie trudniej.

Patitek mówi, że jest obecnie najlepszym polskim zawodnikiem. Trudno się z tym niezgodzić, bo choć nie jest jedynym występującym dla zagranicznej formacji w Valoranta, to prezentuje najwyższy poziom indywidualny i ma jak na razie najwięcej sukcesów. Choć pewnie sam nie jest do końca zadowolony z tego, co pokazał podczas Vitality European Open, to już w WePlay! Invitational chcemy go zobaczyć w najwyższej klasie.

A będzie z kim walczyć, bo do gry wchodzą znacznie lepsze zespoły. Oprócz Polaka i jego ekipy zobaczymy także m.in. formacje ScreaMa, nowy zespół Ninjas in Pyjamas, a także Prodigy i PartyParrots, znane z rozgrywek sygnowanych przez Vitality.

Choć oglądaliśmy dwie tury otwartych eliminacyji do WePlay! Invitational, żadnej z polskich drużyn nie udało się wywalczyć awansu. Najbliżej było THOSE GUYS, które w drugich kwalifikacjach odpadło w półfinale.

Początek rozgrywek WePlay! Invitational już dzisiaj. Mecz G2 Esports zaplanowano na godzinę 17:00. Obejrzycie go na oficjalnym streamie WePlay.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze