Riot zdradził plany wprowadzania kolejnych agentów!

Valorant
Valorant Foto: Materiały prasowe

Riot Games nie zasypuje gruszek w popiele po premierze i wprowadzeniu Reyny na serwery Valoranta. Producenci gry już zdradzili co ile i kiedy planują dodawać kolejnych agentów.

Producent wykonawczy VALORANT, Anna „SuperCakes” Donlon, poinformowała dziś fanów o przyszłości nowej taktycznej strzelanki Riot. Wyjaśniła m.in. jak będzie tworzony i dystrybuowany kontent, dzieląc go na sześć aktów w dwóch epizodach rocznie.

- Jeden epizod będzie trwał około sześć miesięcy i zawierał trzy akty - powiedziała SuperCakes. - Agenci będą wypuszczani na początku każdego aktu, więc jeśli wasze skille z matematyki są niesamowite, to pewnie już wiecie, że celujemy w sześciu agentów rocznie - dodała producent wykonawczy Valoranta. To oznacza, że do końca 2020 roku powinniśmy zobaczyć jeszcze dwóch agentów. Film krótko pokazał również sylwetkę nowego agenta, który zostanie wydany wraz z aktem drugim.

valorant reyna Foto: Materiały prasowe

Przypomnijmy, że akt pierwszy rozpoczął się wraz oficjalną premierą 2 czerwca. To oznacza, że fani mogą oczekiwać wprowadzenia Aktu II i nowego bohatera na początku sierpnia.

Zobacz komentarze