Gracze VALORANTa z ciekawą inicjatywą. Nowe skórki w grze?

valorant
valorant Foto: Materiały prasowe

Nie od dziś wiadomo, że gracze uwielbiają skórki do czempionów czy broni. O tym mogą poświadczyć chociażby gracze CS:GO czy League of Legends. Nic więc dziwnego, że społeczność VALORANTa też chce postawić na ubarwienie elementów gry.

Przedstawiciele Riot Games jednoznacznie nigdy jeszcze nie powiedzieli, że są przeciwko skórkom dla agentów w grze, ale z głosów docierających z biura producenta VALORANTa wiemy, że dyskusje na ten temat trwają a zadnia podzielone. Przeciwnicy głównie podają przykład sceny CS:GO, gdzie kilka miesięcy po wprowadzeniu nowych skórek dla postaci, VALVE wciąż nie może sobie poradzić z niedostateczną widocznością ich na mapie.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku "MVC_XIV" przedstawił swoje propozycje nowych skórek do agentów w grze VALORANT. Trzeba przyznać, że na pewno nie miałyby one problemów z widocznością, a ich stroje są bardzo barwne i łatwe do rozpoznania. Jego propozycje cieszą się wielką popularnością na forum.

valorant Foto: Materiały prasowe

Riot póki co nie ustosunkował się w żaden sposób do przedstawionych modeli, ale nie jest tajemnica, że sam w zakamarkach biura ma kilka innych modeli postaci. Kwestią jest tylko zielone światło na tak poważne zmiany.

Zobacz komentarze