NiP robi porządki w dywizji Valoranta

VALORANT - błąd
VALORANT - błąd

Ninjas in Pyjamas było jedną z pierwszych dużych organizacji w Europie, która zdecydowała się zainwestować w drużynę Valoranta. Najwidoczniej nie byli z niej dostatecznie zadowoleni, bo po dwóch miesiącach zdecydowali się zrezygnować z ich usług.

Do dywizji Valorana w Ninjas in Pyjamas trafili ich dotychczasowi zawodnicy Paladins, lecz nie spełnili pokładanych nadziei. Organizacja zdecydowała się zostawić tylko dwóch członków - Emira „rhyme” Muminovica i Nielsa „luckeRRR” Jasieka. Pierwszego z nich możecie kojarzyć m.in. z programu GamerZ, gdzie w pierwszej edycji zajął drugie miejsce. Nigdy nie zdołał jednak wybić się do czołówki sceny CS:GO. luckeRRR natomiast rozpoznawalny jest przede wszystkim przez pryzmat akademii fnatic. Ostatnie miesiące poświęca jednak Valorant i to w tym tytule chciałby się rozwijać. - Jestem podekscytowany, że razem z rhyme będziemy mogli zbudować drużynę Valoranta. Dziękuje za tę szansę i postaram się sprostać oczekiwaniom legendarnej organizacji - powiedział Jasiek.

W ostatnich tygodniach NiP wygrał pierwszą edycję Wave Esports Cup, a także Elite Esports ’Rivalry Bowl Europe. Zajęli również drugie miejsce w COOLER Cup, przegrywając z fish123 w finale, a ostatnio zespół zajął trzecie miejsce w 6. edycji turnieju Take The Throne.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze