Valorant Challenge #2: Topowe europejskie teamy i 1000 euro w puli!

Valorant Challenge Foto: Materiały prasowe

Esportowa scena Valoranta nie przestaje się rozwijać. Coraz większa liczba profesjonalnych zawodników z takich gier jak CS:GO decyduje się na kontynuowanie swojej kariery właśnie w tytule Riotu. Ważne jest również, żeby dać możliwość pokazania się na scenie nowym zawodnikom. Właśnie po to powstała druga edycja Valorant Challenge która tym razem ugości drużyny z całej Europy i regionu CIS!

Rozgrywki potrwają 6 dni a ich pula nagród wyniesie 1000 €. Wśród zaproszonych zespołów zobaczymy aż trzy polskie składy złożone z najbardziej utalentowanych zawodników z naszego kraju. Oprócz nich będziemy mogli oglądać również szwedzkie SKADE, tureckie Oxygen Esports i europejskie nolpenki, a stawkę dopełnią dwa zespoły z regionu CIS – ROX TEAM i flawless.

Faza grupowa turnieju zostanie rozegrana w formacie best of 2 każdy na każdego. Z grupy wychodzą aż 3 drużyny a playoffy będą rozgrywane w formacie BO3. Drużyny z drugim i trzecim miejscem zaczną swoją przygodę od 1/4 a zwycięzcy grup od 1/2.

Cały turniej będzie transmitowany na kanale https://twitch.tv/valorantchallenge z profesjonalnym komentarzem Radka „mad1” Florkowskiego oraz Oskara „DerrFluffy” Formelli. Oprócz nich w studiu zagoszczą Maciej „Luz” Bugaj oraz Bartosz „Hyper” Wolny w roli analityków. Dodatkowo transmisja turnieju zostanie przeprowadzona dla większej grupy fanów z całej Europy. Dzięki zaangażowaniu casterów z innych krajów, Valorant Challenge będzie dostępny w 4 językach - polskim, angielskim, tureckim oraz rosyjskim!

Playoffy Valorant Challenge #2 będą wyjątkowe pod jeszcze jednym względem. Będą one realizowane oraz transmitowane bezpośrednio z nowego studia, stworzonego przez 3League, we współpracy z firmą SwitchIt. Miejsce to będzie pozwalało na realizację dowolnego turnieju, zapewniając doskonałe przygotowanie oraz profesjonalizm na każdym etapie.

Faze grupowa: 13.10 – 16.10 (off-stream)

Playoffy: 17.10 - 18.10 (transmisja)

Zobacz komentarze