MOLSI oficjalnie stawia na VALORANTA. Mógł grać w 2. dywizji Ultraligi!

MOLSI Foto: Kamil Zieliński / Avez Esport

Były zawodnik AVEZ Esport podjął decyzję, dotyczącą swojej przyszłości. Michał "MOLSI" Łącki zdecydował, że spróbuje swoich sił w nowej grze Riot Games.

Przypomnijmy, że MOLSI miał już okazję zaistnieć na scenie esportowej dzięki grze od Riot Games. Wtedy zawodnik grał w League of Legends, ale po czasie postanowił spróbować swoich sił w CS:GO. W tym czasie reprezentował między innymi barwy Wisły Płock, tomorrow.gg, PACT czy ostatnio AVEZ.

- Przechodząc do rzeczy, w dniu dzisiejszym oficjalnie zawieszam swoją dotychczasową karierę CS:GO na rzecz Valoranta. Przyznam szczerze że jest to związane również z tym że od pewnego czasu nie cieszyłem się z gry tak jak kiedyś. Od momentu wyjścia gry z bety gram praktycznie bez przerwy. Chcę podejść do tytułu od Riot Games z czystą głową jak i bagażem doświadczeń, który zdobyłem w strzelance od Valve. Również niedługo powinienem ogłosić z kim będę grał, jak i gdzie - napisał w swoim oświadczeniu na Facebooku sam zawodnik.

- Nie ukrywam, że oprócz gry w Valoranta pojawiła się również opcja powrotu do LoLa i gry w 2. lidze Ultraligi. Jednak nie zdecydowałem się na ten ruch i zostałem przy FPSie - możemy również przeczytać.

Całe oświadczenie znajdziecie tutaj.

Zobacz komentarze