Kiedy serwer testowy w Valorant? Darmowe skiny i postacie?

Valorant
Valorant Foto: Materiały prasowe

Serwer testowy zwany też inaczej PBE to coś, o czym w kontekście Valoranta mówi się już od dłuższego czasu. Jak wiadomo, istnieje on w League of Legends i jest on ciekawym urozmaiceniem rozgrywki. Służy przede wszystkim do testowania różnych rzeczy. Za rozgrywane na nim spotkania i wykonywane misje zarabia się RP (walutę w LoLu), za którą można odblokowywać różne skórki do postaci. Oczywiście tylko w ramach PBE.

Kiedy w Valorancie?

Od początku zamkniętej bety nowego FPS-a, Riot nie podawał żadnych informacji na temat możliwego wprowadzenia serwera testowego. Nic nie udało znaleźć się także w plikach gry. PBE krążyło jedynie jako teoria spiskowa. Nie tak dawno jednak jeden z pracowników Riot Games odpowiadając na wiele pytań, zdradził też, że deweloperzy mają w planach wprowadzenie serwera testowego. Czy wiadomo coś więcej? Niestety nie. Nie została podana żadna możliwa data ani sposób w jaki taki serwer mógłby funkcjonować wewnątrz Valoranta.

Jak będzie wyglądać?

To nadal niestety sfera przypuszczeń i możliwych teorii. Kierując się tym, co dostępne jest w League of Legends, możemy domyślać się, że podobnie jak tam, w Valorancie, PBE będzie głównie służyło do testowania różnych aspektów gry przed dołączeniem do rozgrywki online. Być może gracz otrzyma możliwość odblokowywania postaci i testowania ich? Tego nie wiadomo, niemniej jednak jest to bardzo prawdopodobne. Jedno jest pewne — serwer testowy w Valorancie powstanie. Teraz pozostaje jedynie oczekiwać na kolejne informacje na jego temat.

Źródło: Boop.pl

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze