Kolejna gwiazda CS:GO przechodzi na VALORANTa!

ENCE
ENCE Foto: ENCE

Coraz więcej graczy CS:GO przechodzi na stronę VALORANTa. Niektórzy kierują się w stronę trenowania, inni wolą poświecić się tworzeniu contentu, a jeszcze inni po prostu chcą kontynuować swoją przygodę gracza, ale w tytule od Riot Games.

Być może najciekawszą wiadomością tego okienka trawersowego jest fakt, że jeden z najbardziej perspektywicznych graczy CS:GO na świecie - Elias "Jamppi" Olkkonen, przechodzi właśnie na VALORANTa. To wielki ruch, bo 19-latek był uznawany za przyszłość fińskiej sceny CS:GO.

- Powód jest chyba wszystkim znany. To nowy start dla mnie, przede wszystkim mentalnie. Wiem, że w CS-ie mógłbym być jednym z najlepszych, ale zawsze z tyłu głowy miałem tego bana i problemy z nim związane. Chciałbym zostać jednym z najlepszych w Valorancie i mam nadzieję, że nie powstrzymają mnie żadne bany - wyjaśnił Olkkonen.

Jamppi przez ostatnie osiem miesięcy był zawodnikiem ENCE, ale został posadzony na ławkę, a fińska organizacja znalazła nowych reprezentantów. Przypomnijmy, że teraz ich barwy reprezentuje m.in. Polak, Paweł "Dycha" Dycha.

Zobacz komentarze