Kolejna gwiazda CS:GO wkroczy do świata Valoranta? "Mogę to rozważyć"

ISSA Foto: HLTV

Nieco ponad tydzień temu Issa „ISSAA” Murad przeszedł na ławkę rezerwowych ekipy OG. Odsunięcie 24-latka od głównego składu, to pokłosie słabych wyników zespołu. Na razie perspektyw na zmianę barw nie ma, ale Jordańczyk nie wyklucza przenosin na scenę Valoranta.

- Uważam, że był to najlepszy wybór dla nas obojga. Jestem naprawdę wdzięczny OG i graczom za bycie profesjonalistami w tej sytuacji i za wszystkie wspólne wspomnienia. Jestem zadowolony z tego, co osiągnęliśmy w ciągu tego roku, w którym naszym największym osiągnięciem było dotarcie do pierwszej 6 HLTV - napisał Murad.

Oczywiście wraz z opuszczeniem głównego składu, rozpoczeły się spekulacje odnośnie do przyszłości utalentowanego zawodnika. Fani sugerują nawet mu przenosiny na Valoranta, a taką drogą poszło przecież wielu zdolnych zawodników CS:GO - ScreaM, Jumppi, loWel czy RUBINO. Ci dwaj ostatni świętują największe sukcesy, bo Team Heretics zdobyło mistrzostwo First Strike Europe i wicemistrzostwo VCT Masters.

"Co do przyszłości - jeszcze nie jestem pewien. Nadal mam kontrakt z OG i obecnie jestem otwarty na oferty. Prawdopodobnie chciałbym również rozważyć przejście na Valorant, w zależności od tego, co wydarzy się w przyszłości i jakie są możliwości" - dodał 24-latek.

Zobaczymy, jaka będzie przyszłość zawodnika OG, który tak jak podkreślił w oświadczeniu, nadal jest związany z kontraktem z organizacją. To oznaczałoby, że potencjalni chętni na jego usługi, musieliby uiścić pewnie niemałą kwotę wykupu.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze