Illuminar lepsze od PACT. Teraz czas na "final bossa"

Illuminar Foto: Materiały prasowe

PLE.GG: VALORANT Nations wchodzi w decydującą fazę i przyszedł czas poznać zwycięzcę tego prawie dwumiesięcznego turnieju. W grze zostały jedynie dwie ekipy - polskie Illuminar Gaming oraz węgierskie HEET, a przed nimi ostatnia seria i jedyna seria BO5 w turnieju. Który z braci wyjdzie z tarczą?

Motywacji zawodnikom Illuminar Gaming na pewno nie brakuje. Uskrzydleni dwoma zwycięstwami w play-offach, będą mogli podejść do finałowego starcia z dużą dawką pewności siebie. Niestety, tym samym mogą pochwalić się zawodnicy HEET, którzy w sobotnim starciu wręcz zdemolowali Team Sampi 13:2 i 13:5.

Zwycięzca może być jednak tylko jeden i to on zgarnie 12,5 tysiąca złotych i tytuł mistrza PLE VALORANT Nations. Obie ekipy mierzyły się ze sobą w fazie grupowej 20. maja, kiedy to bezapelacyjnie lepsze było HEET. To również oni byli wyżej po fazie grupowej i zapewnili sobie miejsce od razu w półfinale play-offów.

Teraz jednak to nie ma najmniejszego znaczenia. Dla obu drużyn liczy się tylko jedna seria BO5, zatem najistotniejsze będzie przygotowanie taktyczne na rywala, radzenie sobie z presją oraz dyspozycja dnia. Niezależnie jednak od wyniku, należy pochwalić chłopaków z IHG za dotychczasowe występy i trzymać kciuki w wielkim finale.

Mecz od godziny 18:00 obejrzycie na Polsat Games.

Zobacz komentarze