G2 planuje przebudowę zespołu? Pozycja Patitka zagrożona

Patitek
Patitek Foto: fb.com/G2paTiTek

Nie takich informacji oczekujemy ze sceny Valoranta. Jak donosi 1pv+, G2 Esports przymierza się do kolejnych rotacji w składzie. Tym razem zamierza przesunąć na ławkę aż dwóch zawodników, w tym Patryka "Patitka" Fabrowskiego.

Nie ma co ukrywać, że 2021 rok na scenie Valoranta nie przebiega w wymarzony sposób dla organizacji Carlosa "ocelote'a" Rodrígueza. G2 Esports nie zdobyła póki co żadnych trofeum w tym czasie, czego pokłosiem było przesunięcie na ławkę Aleksandra "zeek" Zygmunta.

Jak donosi ceniony dziennikarz neL, to nie będą ostatnie zmiany w drużynie. Podczas gdy trwają finały Valorant Challengers, na scenie zaczynają się ruchy w celu przebudowy zespołów. G2 ma być bardzo aktywnym graczem. Jak uważa neL, Oscar „mixwell” Cañellas i Jacob „pyth” Mourujärvi pozostaną w zespole, aby odbudować projekt. Natomiast Ardis "ardiis" Svarenieks i Patryk "paTiTek" Fabrowski mogę zostać przesunięci na ławkę rezerwowych.

Według niepotwierdzonych plotek ich miejsce mieliby zająć Žygimantasa "nukkye" Chmieliauskasa i Auni "AvovA" Chahade. Pozyskanie tych graczy może być problematyczne, bo Heretics nie chce specjalnie ich sprzedawać. W kuluarach pojawia się taż nazwisko byłego IGL-a Cloud9 CS:GO - Alexa „ALEX” McMeekina. Jak twierdzi neL, lista potencjalnych nazwisk nie jest długa i nic na tę chwilę nie jest przesądzone.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze