Fnatic wchodzi na scenę VALORANT

fnatic logo Foto: fnatic

W ostatnich dniach było już pewne, że szwedzka organizacja zainwestuje w skład VALORANT. Nie było jednak dokładnie wiadome, kto trafi pod skrzydła Fnatic. Długo nie trzeba było czekać na potwierdzenie.

Organizacja wczoraj wieczorem poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że zatrudniła skład w grze tworzonej przez Riot Games, chodzi oczywiście o VALORANT.

To ogłoszenie potwierdziło także pojawiające się wcześniej plotki, że barwy Fnatic będzie reprezentować skład SUMN FC. Składający się z trzech Brytyjczyków, Greka oraz Chorwata skład występuje razem już od października zeszłego roku. Wśród innych spekulacji pojawiała się teoria, że szwedzka organizacja może zbudować kompletnie nowy skład wokół byłego legendarnego gracza CS:GO, GeT_RiGhTa. Bez wątpienia byłby to niemały pstryczek w nos rywali z własnego podwórka — Ninjas in Pyjamas, których zawodnikiem przez lata był wspomniany GeT_RiGhT. Tak się jednak nie stało i to właśnie skład SUMN FC trafił do Fnatic.

Jakie będą dalsze losy ekipy na scenie VALORANT? Przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni, gdy rozegrane zostaną kolejne turnieje w tym roku.

Zobacz komentarze