Valorant Challenge 2 wchodzi w fazę play-off!

Valorant
Valorant Foto: Riot Games

Druga edycja Valorant Challenge przechodzi w decydującą fazę. Już dziś, 17.10.2020 o godzinie 15:00, swoje zmagania rozpoczną drużyny, które awansowały do ćwierćfinałów turnieju.

W pierwszym z nich zobaczymy drużynę Dambis prowadzoną przez Miketsha, który w przeszłości zdobył Mistrzostwo Świata w Zula występując w barwach Izako Boars. Zmierzą się oni z drużyną SKADE, która obecnie jest klasyfikowana na 10 miejscu w europejskim rankingu VLR. Polskich zawodników czeka niełatwa przeprawa. Szwedzi to wymagający rywale, ale nasi rodacy już w grupie pokazali, że są w stanie osiągać świetne rezultaty pokonując Oxygen Esports.

Kolejną parę ćwierćfinału stworzą drużyny NAURA oraz Oxygen Esports. Niewątpliwym faworytem spotkania są reprezentanci Oxygen, znajdują się oni na 7 miejscu w Europie. Niewątpliwie MORFAN wraz ze swoją ekipą zrobią wszystko co w ich mocy by postawić wysoko poprzeczkę tureckiej drużynie. Tak prezentuje się plan dnia:

Valorant Challenge Foto: Materiały prasowe

Na zwycięzców w półfinałach czekają już drużyny nolpenki oraz flawless. Zwycięstwo w grupie drużyny zeeka, byłego zawodnika Fortnite nie jest dla nikogo zaskoczeniem, natomiast flawless w tym turnieju prezentuje się wyjątkowo dobrze, co z pewnością przyczyniło się do zdobycia pierwszej pozycji w grupie A. Z turniejem pożegnały się natomiast drużyny ROX Team oraz Nihil, w której, pomimo porażki, z dobrej strony pokazał się młody, utalentowany zawodnik Kamisseq. Drużyna Nihil będzie miała jeszcze jedną szansę, by pokazać swoje umiejętności w sobotnim meczu pokazowym przeciwko formacji Knacks. Mecz odbędzie się na nowej mapie ICEBOX.

Playoffy Valorant Challenge #2 będą wyjątkowe pod jeszcze jednym względem. Cała realizacja i transmisją będą pochodzić bezpośrednio z nowego studia, stworzonego przez 3League, we współpracy z firmą Switchit. Miejsce to będzie pozwalało na realizację dowolnego turnieju, zapewniając doskonałe przygotowanie oraz profesjonalizm na każdym etapie.

Zobacz komentarze