Kolejny młody gwiazdor zamienia CS:GO na VALORANTa!

Ethan Foto: Starladder

Takiej informacji nie spodziewał się chyba nikt. Jeden z gwiazdorów drużyny Evil Geniuses, od pięciu lat członek amerykańskich organizacji, ogłosił dzisiaj zakończenie kariery profesjonalnego zawodnika CS:GO. Ethana "Ethana" Arnolda od teraz będziemy mogli oglądać na scenie VALORANT!

- Opuszczam CS i od dzisiaj oficjalnie przenoszę się do Valorant. Dzięki CS-owi poznałem wielu ludzi, których teraz mogę nazywać przyjaciółmi i jestem za to niezmiernie wdzięczny. Mam też niezapomniane wspomnienia, o których doświadczeniu niektórzy ludzie mogli tylko pomarzyć. Jedyną rzeczą, o którą proszę, jest to, że jeśli wspierasz mnie tak długo, przejdź za mną do następnego rozdziału mojej kariery i obiecuję, że cię nie zawiodę. Jestem podekscytowany tym nowym wyzwaniem i nie mogę się doczekać, aby dać z siebie wszystko w 100Thieves - napisał 20-latek.

Ethan swój pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał w wieku 16 lat, ale największe sukcesy świętował z drużyną Evil Geniuses, którą reprezentował od września 2019 roku. W CS:GO wygrał m.in. cs_summit 3, ESL One: New York 2019 czy StarSeries & i-League CS:GO Season 8.

Młody zawodnik był postrzegany jako przyszłość sceny CS:GO, a tymczasem podjął decyzję, aby przenieść się na VALORANTa. Jak powiedział w oświadczeniu, od teraz będzie reprezentantem 100Thieves, gdzie zastąpi dicey'a.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze