Kolejna "gwiazda" dołącza do składu VALORANTA w T1. Czy to obudowa zhańbionej piątki?

T1
T1 Foto: T1

Przebudowa składu Valoranta w T1 trwa w najlepsze. Organizacja ogłosiła swojego czwartego zawodnika. Będzie nim Sam "DaZeD" Marine. O zgranie z pozostałymi członkami drużyny nie będzie trudno, bo cała czwórka zna się doskonale z występów na scenie CS:GO dla iBUYPOWER.

DaZeD jest prawdopodobnie najbardziej znany z bycia częścią właśnie zhańbionego zespołu iBUYPOWER, który został wyrzucony z turniejów Valve z powodu skandalu z ustawianiem meczów w 2014 roku. Nie mając możliwości konkurowania w największych turniejach, zrozumiałe jest, że Marine musiał skierować swoją optykę na scenę Valoranta. Znajoma historia? Jak najbardziej.

To czwarty zawodnik nowej drużyny T1 i czwarty, który ma haniebną przeszłość w iBUYPOWER. Braxton "brax" Pierce i Keven "AZK" Larivière byli pierwszymi graczami podpisanymi przez T1, a Tyler "Skadoodle" Latham (który wówczas uniknął permanentnego wykluczenia z turniejów Valve) dołączył do T1 w czerwcu.

Być może T1 planuje odbudować dawny lineup znany z iBUYPOWER, ale wydaje się, że będzie to trudne do zrealizowania. Ostatnie ogniwo tamtej piątki - Joshua „steel” Nissan, jest obecnie członkiem VALORANTA zespołu 100Thieves.

Skład T1 VALORANT wygląda obecnie następująco:

  • Braxton "brax" Pierce
  • Keven "AZK" Larivière
  • Tyler "Skadoodle" Latham
  • Sam "DaZeD" Marine
  • Daniel "fRoD" Montaner (trener)

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze