bullet girl ma nową ekipę, ale nie w CS:GO

bullet girl
bullet girl Foto: Michal Konkol / eLadies

Julia „bullet girl” Kurzyńska to chyba najpopularniejsza polska zawodniczka CS:GO, która występowała na arenie międzynarodowej. Polka ostatnio stworzyła nową ekipę, ale w Valorancie.

Riot Games bardzo aktywnie rozwija scenę Valoranta, przez co gra staje się coraz bardziej atrakcyjna nawet dla profesjonalnych zawodników CS:GO. Informowaliśmy już was o przenosinach RUBINO, drakena czy autimatica. Ostatnio myśli o tym także ISSA, odstawiony na boczny tor przez OG.

Trzeba jednak zaznaczyć, że nie tylko panowie przerzucają się na strzelankę Riotu, a również panie. Ostatnio obwieściła to bullet girl, która przez wielu uznawana była za jedną z najlepszych polskich zawodniczek CS:GO. Julka grała m.in. dla Alsen Team, Crowns Esports Club Female czy Demise Female. Jej ostatni sukces to triumf podczas poznańskiego eLadies w 2019 roku, gdzie prowadziła ekipę 40in90.

Teraz Polka będzie rywalizować na scenie Valoranta, a u jej boku zobaczymy m.in. Olgę „Knopk@” Horoshilovę czy Matilde „mattye” Wiik. Pierwsza to była reprezentantka TEAM ALTERNATE, a druga ma w CV chociażby występy w LGB Esports. Skład uzupełniaj Kristina „zon1Q” Stevanović oraz chikago.

Kobiecy VALORANT rośnie w siłę

To nie pierwszy skład kobiecy na scenie Valoranta. Przypomnijmy, że wcześniej swoje drużyny prezentowały Cloud9 czy Gen.G. Myślcie, że scena kobieca w strzelance Riot Games ma szanse powodzenia?

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze