Startuje BLAST VALORANT Twitch Invitational. G2 i Patitek zgarną rekordową kasę?

Patitek
Patitek Foto: fb.com/G2paTiTek

Cztery najlepsze drużyny na Starym Kontynencie zobaczymy w ostatnim europejskim turnieju IGNITION SERIES. Oczywiście wśród uczestników nie mogło zabraknąć dominatorów sceny Valoranta G2 Esports, w składzie z Patrykiem "Patitkiem" Fabrowskim.

BLAST VALORANT Twitch Invitational będzie ostatnim turniejem z serii IGNITION SERIES dla Europy. Nic więc dziwnego, że organizatorzy zadbali, by był to turniej wyjątkowy. Po pierwsze zobaczymy tylko cztery, ale za to najlepsze zespoły na Starym Kontynencie - G2 Esports, Ninjas in Pyjamas, FunPlus Phoenix oraz Team Liquid. Po drugie, rekordowa pula nagród, czyli 50 tysięcy euro.

Do tej pory w rozgrywkach Valoranta największą pulę nagród miały FaZe Clan Invitational, WePlay! Invitational i T1 x Nerd Street Gamers Showdown, gdzie do wygrania było po 50 tysięcy dolarów. W Twitch Valorant Invitational do wygrania będzie o 10 tysięcy więcej.

Wydarzenie będzie transmitowane wyłącznie na Twitchu i rozpocznie się w piątek 11 września. Turniej będzie rozgrywany w formacie drabinki double-elimination, w której FunPlus Phoenix rozpocznie od rywalizacji z Ninjas in Pyjamas, a G2 podejmie w pierwszym meczu Team Liquid.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze