DreamHack Masters Fall: Koniec turnieju dla Polskich zawodników. Tylko jedna wygrana w pięciu meczach

Elazer Foto: Blizzard

Przed nami jeszcze dwa dni zmagań w ramach DreamHack Masters Fall, ale w turnieju nie zobaczymy już polskich zawodników. Nasi reprezentanci nie pokazali się tym razem z najlepszej strony, wygrywając tylko jedno z pięciu spotkań nie rozgrywanych między sobą.

Elazer i MaNa na pewno nie mogli być zadowoleni z losowania. W pierwszej rundzie trafili na Serrala i Reynora, czyli dwóch zawodników ze światowego topu. Jedynie Gerald w swoim pierwszym meczu w dolnej drabince zdołał pokonać swojego rywala, którym był niemiecki zerg, Lambo.

W drugiej rundzie drabinki przegranych MaNa musiał uznać wyższość MarineLorDa po wyrównanym meczu, który zakończył się wynikiem 2:3. Z kolei Elazer i Gerald zmierzyli się ze sobą i górą był prostoss, choć do rozstrzygnięcia pojedynku potrzebne było pięć map.

W kolejnej rundzie Gerald mierzył się z pogromcą MaNy i niestety po raz kolejny francuski terran okazał się za mocny dla zawodnika znad Wisły. Po pięciomapowym pojedynku straciliśmy naszego ostatniego reprezentanta w turnieju.

Wyniki i całą drabinkę znajdziecie tutaj.

Zobacz komentarze