Coraz bliżej święta! Co kupić graczowi? Oto nasz prezentownik

Xmas Foto: Unsplash

Zegar tyka, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Masz w rodzinie kogoś, kto uwielbia gry i nie wiesz, co dla niego wybrać? Spieszymy z pomocą! W tym miejscu znajdziesz kilka sprawdzonych pomysłów na super prezent.

>> NAJLPESZY SPRZĘT KOMPUTEROWY ZNAJDZIESZ TUTAJ

HP OMEN X 2S - GAMINGOWA BESTIA

OMEN X 2S Foto: Materiały prasowe

Jeśli masz spore fundusze, świetnym pomysłem będzie kupienie innowacyjnego dwuekranowego laptopa od HP. Pod względem specyfikacji ten notebook może bez problemu stawać w szranki z topowymi modelami przeznaczonymi dla graczy. Nawet w najsłabszej konfiguracji mamy tutaj świetnego Nvidia GeForce’a RTX 2070, a w topowej wersji jego miejsce zajmuje GeForce RTX 2080. Do tego procesory: albo sześciordzeniowy Intel Core i7 9750, albo ośmiordzeniowy Core i9 9880H. To najwydajniejsze mobilne układy na rynku!

FOTEL OMEN OD HP

Fotel Omen od HP Foto: Materiały prasowe

Fotel ułatwia utrzymanie poprawnej postawy podczas grania. Oparcie można regulować w rozwarciu 135 stopni.

PHILIPS ONE BLADE FACE + BODY

Philips Foto: Materiały prasowe

Problem zarostu dotyczy każdego, nie tylko gracza. Dlatego uważamy, że taka maszynka to zawsze dobry pomysł. Komfortowe golenie, równomierne przycinanie, wyraziste krawędzie... wszystko, czego graczowi potrzeba. W realu.

GRY PLANSZOWE OD EGMONT.PL

Kto nie lubi spędzić czasu ze znajomymi przy planszówce? To świetny sposób, aby oderwać się od komputera i pograć w realu z przyjaciółmi. My z bogatej oferty Egmont.pl polecamy trzy tytuły: "Pojedynek Superbohaterów DC", "Potwory w Nowym Jorku" oraz "Concordia".

Concordia Foto: Materiały prasowe
Concordia Foto: Materiały prasowe
Pojedynek Superbohaterów DC Foto: Materiały prasowe
Potwory w Nowym Jorku Foto: Materiały prasowe
Potwory w Nowym Jorku Foto: Materiały prasowe

GRY PLANSZOWE OD HASBRO POLSKA

Monopoly Fortnite Foto: Materiały prasowe

Hasbro Polska przygotowało gratkę dla fanów esportu - powstała specjalna wersja Monopoly Fortnite. To idealna rzecz dla osób, które lubią i gry wideo, i gry planszowe. Albo dla tych którzy wyjątkowo dużo czasu spędzają przy Fortnite'cie i mogliby się na chwilę oderwać...

FARMING SIMULATOR

Farming Simulator Foto: Esportmania

Ta gra to idealny prezent dla kogoś, kto ma dużo czasu. Ten second life daje mnóstwo radości i satysfakcji - sami byliśmy pod wrażeniem, jak potrafi wciągnąć. Serio, to staje się czymś więcej niż dbaniem o gospodarstwo. Gorąco polecamy ten tytuł.

HULAJNOGA XIAOMI

Hulajnoga Xiaomi Foto: Materiały prasowe

Każdy gracz lubi także poczuć wiatr we włosach. Choć za oknem dość zimno, zapewniamy, że jazda na tej odjazdowej hulajnodze jest możliwa - zwłaszcza, gdy wykorzysta się ciepłą odzież. A gdy już nadejdzie wiosna... jazda tą hulajnogą naprawdę daje radość życia.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze