Polecamy: Słuchawki chłodzące HP OMEN Mindframe

HP Omen Mindframe

Niedawno do naszej redakcji przyjechały słuchawki OMEN Mindframe. Wyróżnia je to, że chłodzą uszy. Postanowiliśmy sprawdzić, na ile ten bajer rzeczywiście jest przydatny.

Na początku parę zdań o od producenta: "Słuchawki OMEN Mindframe zawierają funkcję FrostCap, pierwszą na świecie technologię chłodzącą. Używają termoelektrycznego urządzenia w każdym nauszniku. FrostCap chłodzi głośniki i likwiduje ciepło z okolic uszu. To pozwala na komfortowe używanie sprzętu podczas wielogodzinnych sesji gamingowych. Teraz można skupić się na wygrywaniu".

OMEN Mindframe Foto: Materiały prasowe
Słuchawki Omen Mindframe Foto: Materiały prasowe
OMEN Mindframe Foto: Materiały prasowe
OMEN Mindframe Foto: Materiały prasowe

Postanowiliśmy empirycznie, wewnątrzredakcyjnie przekonać się, czy rzeczywiście te słuchawki są tak dobre. I tak: po pierwsze bardzo dobrze i przyjemnie trzymają się uszu. Po drugie - rzeczywiście chłodek z nich płynący jest odczuwalny i bardzo przyjemny, zwłaszcza po długich godzinach użytkowania. I w końcu, po trzecie, dają bardzo dobrą jakość dźwięku. Poza tym, choć to szczegół, ale dla niektórych może okazać się ważny, są naprawdę ładnie zapakowane i przypuszczamy, że sprawdziłyby się jako prezent dla kogoś, kto jest gamerem, albo lubi nowinki techniczne, albo jedno i drugie.

Co jeszcze gwarantują nam te słuchawki?

- Dźwięk przestrzenny Dolby 7.1

- wbudowany ruchomy mikrofon jednokierunkowy

- łączność przewodowa

- regulacja głośności na nauszniku

- welurowe nausznice

- redukcja szumów otoczenia w mikrofonie

Sprzęt zawiera dwuletnią gwarancję.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze