Esportmania streamami będzie stała. Przedstawiamy nowego członka redakcji

ROG Strix GL504 SCAR II

Laptop gamingowy ROG Strix Scar II został naszym nowym redakcyjnym kolegą. Dzięki niemu rozkręcamy nasz program streamów.

Staraliśmy się. Próbowaliśmy. Kombinowaliśmy jak koń pod górę. Ale trzeba to powiedzieć uczciwie: pewnych rzeczy niestety nie byliśmy w stanie przeskoczyć. Jako redakcja założyliśmy sobie, że będziemy Was, Drodzy Czytelnicy, bombardować codziennymi streamami, w których skomentujemy najważniejsze wydarzenia w esporcie. Tak też było, ale - umówmy się - sporo brakowało im do perfekcji. Jak nie kiepskie światło, to lekkie lagi. I tak miło z Waszej strony, że tak długo przechodziliście przez to razem z nami.

Teraz sytuacja zmienia się o 180 stopni. Po Świętach Wielkanocy ruszamy z naszym nowym programem streamów, który będzie zupełną nowością w środowisku esportowym. Dzięki naszemu nowemu gamingowemu potworowi (Asus - jeszcze raz - dzięki!) żaden program nie będzie już problemem. Daje on nam zupełnie inne możliwości, jeśli chodzi o jakość, ale i o sposób pokazywania streamów.

Taka okazja nie zdarza się codziennie. Wkrótce na naszym kanale YT, ale i na Esportmania.pl znajdziecie streamy, w których będziemy opowiadać o tym, co najbardziej kręci prawdziwego esportowego świra. Przygotowaliśmy programy dla każdego fana najbardziej popularnych tytułów.

- CS:GO - Tomek Chomczyk zaprasza na cykl "Rozmowy na Respie",

Tomek Chomczyk

- LoL - Bartek Klepaczewski porozmawia z Wami w "First Win Of The Day",

bartek klepaczewski

- Battle Royale - Paweł Gościniak opracowuje coś dla fanów tego typu gier,

- futbolMANIA - Tomek Chomczyk i Marcin Stus będą grać w FIFA 19, analizując zbliżające się mecze w najsilniejszych ligach Europy,

- E1 - Przed każdym wyścigiem Formuły 1 Marcin Stus przejedzie się w symulatorze po odpowiednim torze, jednocześnie analizując sytuację w królowej motorsportu.

Słowem, będzie się działo. Zapraszamy, bądźcie z nami!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze