Puki miażdży Lewandowskiego w głosowaniu na ulubionego sportowca

Puki Style Foto: Radosław Makuch / Ultraliga

W serwisie TVP Sport od pewnego czasu prowadzony jest plebiscyt #UlubionySportowiec. W półfinale oglądamy pojedynek wagi ciężkiej - Robert Lewandowski trafił na Łukasza "Puki Style" Zygmunciaka. Gracz League of Legends póki co zdecydowanie prowadzi!

Plebiscyt prowadzony przez sportowy serwis telewizji polskiej polega na tym, że na początku wyłoniono 16 wybitnych sportowców Polski - wyboru dokonano na podstawie głosów internautów. Następnie metodą drabinki zestawiano ich w pary, wewnątrz których toczyły się pojedynki na głosy. Kto otrzymywał ich więcej, przechodził do następnego etapu. Proste? Bardzo proste.

W finałowej czwórce pozostali: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski, Adam Małysz oraz... Łukasz "Puki Style" Zygmunciak. Zawodnik League of Legends występujący w organizacji K1CK w ostatnich dniach został prawdziwą gwiazdą - wszystko za sprawą swoich świetnych występów w turnieju EU Masters, gdzie polska ekipa doszła aż do finału. Internauci masowo zmieniali swój avatar na wizerunek Pukiego. Więcej o akcji przeczytasz TUTAJ.

Dodajmy, że zanim Zygmunciak trafił do finałowej czwórki plebiscytu #UlubionySportowiec, wyeliminował mistrza skoków narciarskich, trzykrotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. Teraz wszystko wskazuje na to, że pokona Lewandowskiego. W momencie pisania tego artykułu (poniedziałek, godzina 10:30) Zygmunciak miał 78% głosów, a Lewandowski - 22. Dodajmy, że wskazywać swojego faworyta można do godziny 23. Pukiego mocno wspiera całe środowisko esportowe. Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że Lewandowski wcześniej wyeliminował Piotra Żyłę, Irenę Szewińską oraz Michała Kubiaka.

Głosować na Pukiego lub Lewandowskiego możesz w tym miejscu.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze