Legendarny polski tenisista stołowy łączy sport i esport

Dwa oblicza
Dwa oblicza Foto: Materiały prasowe

Polska marka akcesoriów komputerowych HIRO, poinformowała o nawiązaniu współpracy z Leszkiem Kucharskim, medalistą mistrzostw świata i Europy w tenisie stołowy. Partnerstwo będzie polegało na organizacji pierwszych w naszym kraju letnich obozów sportowo-esportowych.

"Dwa oblicza sportu" - pod takim hasłem będzie realizowana cała współpraca. Obozy, to 10-dniowa zabawa połączona z nauką, na którą dzieci mogą się zapisać w trzech terminach (30.06-10.07, 9.07-19.07, 19.07 -29.07). W programie dużo atrakcji m.in. 4 godziny dziennie aktywnie spędzanego czasu – piłka nożna, tenis stołowy, wycieczki rowerowe itp. oraz 4 godziny dziennie e-sportu pod okiem fachowców – League of Legends, Counter- Strike:Global Offensive, Fortnite i wiele innych.

Zajęcia esportowe prowadzić będą doświadczeni, aktywni gracze i trenerzy, a młodzi adepci będą mogli poznać zglębić tajniki najważniejszych tytułów świata sportów elektrnonicznych. Za sportową cześć odpowiadać będzie Leszek Kucharski, multimedalista mistrzostw Świata w tenisie stołowym. Były olimpijczyk, posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Jest nam niezmiernie miło, że przy tworzeniu tak wspaniałego przedsięwzięcia, możemy współpracować z tak wybitną osobowością sportową jaką jest Leszek Kucharski. HIRO wspiera polskich esportowców od samego początku. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że dzięki m.in. naszemu udziałowi, z roku na rok zwiększa się liczba młodych ludzi, pragnących zaistnieć na największych profesjonalnych scenach - Grzegorz Kurek, Product Menager HIRO.

Źródło: Materiały prasowe

Tematy

esport

Zobacz komentarze