AKTUALIZACJA: Football Manager 2020 za darmo na dłużej. Co zrobić, by zagrać?

Football Manager 2020 Foto: Football Manager

Fantastyczną niespodziankę dla fanów przygotowali producenci kultowego Football Managera. Do 1 kwietnia w grę można grać za darmo. Tłumaczymy, jak ją pobrać.

Chyba każdy z nas zna smak zawalenia obowiązków z powodu zbyt mocnego wchłonięcia w grę Football Manager. Ale emocje i przeżycia związane z tą grą w pełni rekompensują poczucie winy. Jeśli siedzisz w domu, kończą Ci się pomysły, co dalej robić, to właśnie znalazłeś rozwiązanie. A nawet jeśli świetnie się bawisz, siedząc w domu, to i tak warto tę grę pobrać i wypróbować. No bo kto z nas nie marzył o karierze menadżera?

W środę wieczorem producenci gry zdecydowali się na świetny ruch. Żeby jeszcze bardziej zmotywować ludzi do pozostania w domu w związku z pandemią koronawirusa, postanowili udostępnić grę za darmo. Początkowo Football Managera 2020 mogliśmy bezpłatnie pobrać i grać za darmo przez tydzień, do 25 marca, do godziny 16. Teraz zdecydowano się na przedłużenie tego terminu do 1 kwietnia, do godziny 16. Gra jest dostępna na PC oraz na Mac-u. Jeśli po tym okresie zakupisz grę, możesz w niej dalej kontynuować karierę, którą zacząłeś w darmowej wersji.

Football Manager za darmo - jak pobrać?

No dobrze, ale pozostaje kluczowe pytanie - co zrobić, by zagrać? To naprawdę proste. Gra jest dostępna na platformie Steam. Jeśli jeszcze nie masz tam konta, musisz je założyć, co jest banalnie proste. Możesz to zrobić w TYM MIEJSCU.

Udało się? Świetnie, więc teraz wyszukaj FM 2020 na platformie (MOŻESZ TO ZROBIĆ TUTAJ) , a następnie kliknąć "uruchom grę". Football Manager będzie za darmo na Twoim koncie do 1 kwietnia.

W Football Managerze 2020 możesz zagrać drużyną ze 118 lig z 53 krajów. Gra zbiera bardzo dobre opinie.

Zobacz komentarze