Gra F1 2020: Pięć nowości. Znamy datę premiery

Ferrari F1 Foto: formula1game.com

Oficjalnie zaprezentowano nową edycję symulatora Formuły 1 od Codemasters. Premiera gry odbędzie się 10 lipca. Wprowadzono kilka naprawdę ciekawie brzmiących nowości.

Najbardziej interesująca wydaje się możliwość stworzenia własnego, jedenastego teamu, który będzie rywalizował w F1. W ten sposób staniemy się kierowcami-menedżerami. Co jeszcze przygotowali twórcy z Codemasters?

1. Dodano nowe tory

Zgodnie z nowym kalendarzem F1 (który nie wszedł w życie w związku z pandemią), w grze pojawią się tory w Hanoi (Wietnam) oraz Zandvoort (Holandia). Będzie można wybrać, czy sezon ma trwać normalne 22 wyścigi czy raczej 10 lub 16.

2. Podzielność ekranu

To bardzo potrzebna nowość. Dzięki temu będziemy mogli na jednym ekranie rywalizować z przyjaciółmi. Będzie on podzielony na pół.

3. Możliwość dostosowania ustawień

Powstanie kilka nowych opcji, które ułatwią rozpoczęcie gry nowicjuszom. Będzie łatwiej dostosować grę do swoich umiejętności. Dotyczy do wyścigów w F1 oraz F2.

4. Tryb Michaela Schumachera

W F1 2020 będzie można jeździć jako legendarny niemiecki kierowca Michael Schumacher w jego czterech najbardziej kultowych samochodach. Otrzyma się także całą oprawę wizualną towarzyszącą byłemu mistrzowi.

5. Nowe samochody

Jak wspomnieliśmy w poprzednim punkcie, w trybie Michaela Schumachera będziemy mogli jeździć: Jordanem 191 (1991), Benettonem B194 (1994), Benettonem B195 (1995) oraz Ferrari F1-2000 (2000).

formula1game Foto: Materiały prasowe

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze