F1 2020: Jakie nowości czekają nas w nowej grze?

formula1game Foto: Materiały prasowe

Już w ten weekend powraca Formuła 1! Na torze Spielberg w Austrii ponownie zobaczymy najlepszych kierowców wyścigowych świata. Nowa produkcja od Codemasters - wychodząca niebawem na rynek F1 2020 daje możliwość poczucia się jak oni. Oto kilka nowości względem edycji z poprzedniego roku. Premiera nowej części symulatora F1 już 10 lipca.

Poniżej prezentujemy sześć najważniejszych nowości w grze F1 2020. Najbardziej wyczekiwaną zmianą wydaje się być ta opisana pod punktem drugiem - podzielność ekranu.

F1 2020: Jakie nowości czekają nas w nowej grze?

1. Dodano nowe tory

Zgodnie z nowym kalendarzem F1 (który nie wszedł w życie w związku z pandemią), w grze pojawią się tory w Hanoi (Wietnam) oraz Zandvoort (Holandia). Będzie można wybrać, czy sezon ma trwać normalne 22 wyścigi czy raczej 10 lub 16.

2. Podzielność ekranu

To bardzo potrzebna nowość. Dzięki temu będziemy mogli na jednym ekranie rywalizować z przyjaciółmi. Będzie on podzielony na pół. Na tę zmianę czekano od dłuższego czasu.

3. Możliwość dostosowania ustawień

Powstanie kilka nowych opcji, które ułatwią rozpoczęcie gry nowicjuszom. Będzie łatwiej dostosować grę do swoich umiejętności. Dotyczy do wyścigów w F1 oraz F2.

4. Tryb Michaela Schumachera

W F1 2020 będzie można jeździć jako legendarny niemiecki kierowca Michael Schumacher w jego czterech najbardziej kultowych samochodach. Otrzyma się także całą oprawę wizualną towarzyszącą byłemu mistrzowi.

5. Nowe samochody

Jak wspomnieliśmy w poprzednim punkcie, w trybie Michaela Schumachera będziemy mogli jeździć: Jordanem 191 (1991), Benettonem B194 (1994), Benettonem B195 (1995) oraz Ferrari F1-2000 (2000).

6."Tryb kariery"

Każdy, kto kiedykolwiek grał w grę FIFA, dobrze wie, o co chodzi. W trybie kariery możemy pokierować swoim zespołem F1 i jeździć w nim. Do tego dochodzi cała nastrojowa otoczka, która towarzyszy cyrkowi F1.

formula1game Foto: Materiały prasowe

W naszym serwisie znajdziesz informacje na temat premiery nowej gry od Codemasters.

Źródło: Materiały własne

Tematy

F1 2020

Zobacz komentarze