Dziś drugi wyścig na torze Monza. Pojadą m.in. Fajdek i Basz

ROS GT3 Foto: Materiały prasowe

Czas na kolejne ściganie! Dziś przed nami wirtualny wyścig w kategorii GT3 w ramach serii organizowanej przez Republic of Simracers wraz z Fantasyexpo. Wydarzenie jak zwykle pokaże telewizja nSport+. Początek o godzinie 17:30.

Przed nami trzecia już odsłona rywalizacji w serii GT3. Tym razem czas na rywalizację na słynnym włoskim torze Autodromo Nazionale Di Monza. Na liście startowej wśród kierowców simracingowych znaleźli się Paweł Fajdek, czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem oraz Karol Basz, kartingowy mistrz świata z 2015 roku.

Karol Basz

Obaj panowie, jak i reszta startujących dziś kierowców, rywalizację traktuje absolutnie serio. Po pierwsze - poziom jest naprawdę wysoki, a rywalizacja mocno wyrównana, o czym zresztą świadczą bardzo zbliżone czasy w kwalifikacjach (kierowców dzieli mniej niż sekunda). Poza tym dodatkowego prestiżu serii dodaje fakt, że rywalizację można obejrzeć w telewizji nSport+.

KWALIFIKACJE - MONZA

KWALIFIKACJE - Monza GT3 Foto: Materiały prasowe

Początek wirtualnego wyścigu na Monzie dziś o godzinie 17:30. We wtorek w naszym serwisie znajdziesz obszerne podsumowanie weekendu wyścigowego.

Monza - GT3 Foto: Materiały prasowe

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze