Sówek rezygnuje z funkcji menadżera Izako Boars. W planie ma nowy projekt

Sówek Foto: Facebook

Mateusz „Sówek” Kowalczyk poinformował, że opuszcza szeregi Izako Boars. Jego decyzja została podyktowana nowym projektem, w który zamierza zaangażować się w najbliższej przyszłości.

Jeszcze kilka miesięcy temu Izako Boars często bywało obiektem żartów spowodowanych wahaniami formy i regularnymi zmianami personalnymi. W czerwcu Sówek objął stanowisko menadżera organizacji. Efekty jego pracy można było dostrzec gołym okiem. Drużyna w końcu zaznała stabilizacji, co również przełożyło się na lepsze wyniki. W październiku „Dziki” dotarły do pierwszej czwórki ESL Mistrzostw Polski.

Współpraca pomiędzy stronami układała się znakomicie, co potwierdzał również Piotr „Izak” Skowyrski, właściciel organizacji. Dzisiaj Sówek poinformował o rozstaniu z Izako Boars. Jak sam mówi, jego decyzja nie miała drugiego dna. Po prostu chciałby teraz w pełni skupić się na innym projekcie, który pozostaje jeszcze tajemnicą.  

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze