Pompa Team zaczyna rewolucję. Organizacja zamyka 4 dywizje

Pompa Foto: Materiały prasowe

Pompa Team nie przebiera w środkach. Władze klubu pożegnały się z graczami League of Legends, Quake Champions, Fortnite oraz Hearthstone. Od tej pory organizacja skoncentruje się na rozwoju drużyn PUBG, Zula, a także nowo powstającego składu CS:GO.

Dzisiaj Sergiusz „Nitrozyniak” Górski ogłosił, że zawiesza swoją działalność na polskiej scenie esportowej. Jego decyzja pociągnęła za sobą rozwiązanie współpracy pomiędzy Pompa Teamem, a jego dywizją League of Legends. To był początek rewolucji w organizacji. Jeszcze tego samego dnia pojawił się komunikat dotyczący zamknięcia trzech kolejnych drużyn.

– Dywizję Hearthstone i Fortnite zamykamy ze względu na małą aktywność graczy, brak szczególnych osiągnięć i rozwoju. Z największym talentem Polskiej sceny Quake- Pikawą, rozstajemy się z przykrością, jednak zdecydowaliśmy, że teraz musimy skupić się na pozostałych dywizjach, które rozwijają się najszybciej, i wkładać w nie jak najwięcej pracy. Zamknięcie dywizji League of Legends było najtrudniejszą decyzją, gdyż miała ona w tym roku niesamowite osiągnięcia (wygranie Polskiej Ligi Esportowej, drugie miejsce w Ultralidze), ale podjęliśmy wspólną decyzję, że tak będzie lepiej zarówno dla nas jak i dla graczy, jeżeli się rozstaniemy. Na ten moment musimy skupić się na pozostałych dywizjach: PUBG, ZULA i nowo powstającej dywizji CS:GO. Mamy nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim graczom, z którymi zakończyliśmy dziś współpracę. Powodzenia na nowej drodze kariery! – oświadczyli przedstawiciele Pompa Teamu.

Zobacz komentarze