Startuje Polish Esport Awards 2019! Zgłoś swojego kandydata!

PEA

Polish Esport Awards to plebiscyt, w którym wybieramy m.in. najważniejsze osoby, drużyny i wydarzenia w polskim esporcie. Nominowani zostaną podzieleni na 10 kategorii. Od 14 do 21 stycznia społeczność może zgłaszać swoich kandydatów. Trzy propozycje z największą liczbą zgłoszeń zostaną automatycznie dodane do głosowania głównego Polish Esport Awards 2019. Pozostałych kandydatów wybierze kapituła, która będzie również czuwać nad prawidłowym przebiegiem Plebiscytu. Możliwość oddawania głosów w głównym głosowaniu będzie otwarta od 28 stycznia do 11 lutego. Ukoronowaniem całej akcji będzie uroczysta gala, która odbędzie się 12 lutego na stadionie Legii Warszawa.

Aby zgłosić nominację w ramach I etapu Plebiscytu Polish Esport Awards 2019, skorzystaj z formularza dostępnego poniżej. Wskaż nominowanego w dostępnym polu, w co najmniej jednej z 10 dostępnych poniższych kategorii, a następnie dokonaj autoryzacji. W I ETAPIE GŁOSOWAĆ MOŻNA TYLKO RAZ!

Aby nominacja została uznana za poprawną, należy w polu nominacji danej wskazać tylko jedną kandydaturę z zachowaniem następującego formatu:

np. IMIĘ NAZWISKO NICK

np. PEŁNA NAZWA EVENTU

np. PEŁNA NAZWA ORGANIZACJI

Źródło: Esportmania.pl

Zobacz komentarze