Fr3e odpowiada na zarzuty o molestowanie seksualne

Overwatch League Foto: Robert Paul / Blizzard

15 czerwca świat obiegła szokująca informacja. Gracz Overwatch Yoon “Fr3e” Tae-in został oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej dziewczyny. Teraz były już zawodnik Meta Skyfoxes odniósł się do zarzutów.

W nim Fr3e napisał, że on i jego była dziewczyna, z którą był w związku od listopada 2018 roku do kwietnia, spotkali się 18 maja w wynajętym pokoju. Zawodnik przyznaje, że w trakcie spotkania pocałował dziewczynę w policzek oraz potwierdził, że przytulił się do niej, podczas gdy ta spała, mimo że ta wyraźnie prosiła go, by jej nie dotykał. Fr3e dodał, że po fakcie dziewczyna była wyraźnie zła i przestała się do niego odzywać.

Zawodnik przyznaje również, że po pocałowaniu byłej partnerki w policzek czuł się "bardzo źle" i ma wyrzuty sumienia, to jej relacja odbiega od faktycznego przebiegu wydarzeń.

"To nie było tak, jak napisała. Nie rozbierałem jej ani nie dotykałem gdy spała." pisze Fr3e. "W wiadomości na Facebooku, którą pokazała i w której przeprosiłem ją za to, że ją dotknąłem, byłem pewien, że chodzi jej o pocałunek w policzek.".

Fr3e przeprosił zarówno swoją byłą dziewczynę za założenie, że chciała do niego wrócić, organizację Meta Skyfoxes oraz swoich fanów. Zawodnik powiedział również, że żałuje, tego, co zrobił i chce jak najszybciej rozwiązać tę sytuację.

Zobacz komentarze