Danye zasila szeregi Paris Overwatch League Team!

Danye Foto: Robert Paul / Blizzard

Świetny występ Karola "Danye" Szcześniaka podczas Mistrzostw Świata Overwatch nie przeszedł bez echa. Polski DPS podczas turnieju w Paryżu otwarcie mówił, że chciałby w przyszłym sezonie grać w Overwatch League. Jak się okazało, swój cel osiągnął. Dziś oficjalnie potwierdzono, że Danye będzie występował w Paris Overwatch League Team.

Szcześniak wcześniej reprezentował barwy Copenhagen Flames w 2. sezonie Overwatch Contenders. Potem jednak rozstał się z drużyną i poświęcił całkowicie treningom z reprezentacją Polski, z którą pojechał na turniej Overwatch World Cup do Paryża. Tam naszym rodakim nie poszło zbyt dobrze (przegrali wszystkie spotkania), ale sam Danye był jedną z wyróżniających się postaci biało-czerwonego zespołu.

- Zdecydowanie chcę się pokazać. Wiadomo, że OWWC to świetna okazja, aby ktoś zwrócił na ciebie uwagę. Oczywiście na pierwszym miejscu stawiam dobro drużyny, ale nie ukrywam, że jest to przyjemne, kiedy analitycy czy kibice chwalą moją dyspozycję - mówił nam wówczas Danye (cały wywiad tutaj).

Dziś oficjalnie potwierdzono, że Szcześniak zagra w kolejnym sezonie Overwatch League. Polak będzie reprezentował barwy drużyny z Paryża, która 9 września została przedstawiona jako jedna z sześciu nowych ekip OWL.

Zobacz komentarze