Zwycięskiego składu się nie zmienia. Carmac, Avahir i Książek gośćmi w Misji Esport

MISJA_ESPORT_S02E07_1080p_ESPORTMANIA_20190314

W myśl zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia, w dzisiejszym odcinku zobaczymy gości sprzed tygodnia. Oznacza to, że w programie Macieja "Sawika" Sawickiego wystąpią Paweł Książek, Michał "Avahir" Kudliński i Michał "Carmac" Blicharz.

W 8. odcinku "Misji Esport" eksperci porozmawiają o sukcesie AGO Esports na światowych finałach World Electronic Sports Games. W zeszłym tygodniu goście nie dowierzali w sukces "jastrzębi" więc przekonamy się, czy nieco zreflektowali swoje poglądy.

Poruszony zostanie również temat Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego i Filipa "NEO" Kubskiego, którzy ponownie grają w tej samej drużynie. Rozmawiając już o polskiej scenie CS:GO nie może zabraknąć tematu GG League. Pierwszy turniej kwalifikacyjny, Ł3 Gaming Convention, odbędzie się już w ten weekend, a zobaczymy tam takie zespoły jak devils.one, ALTERNATE aTTaX, ACTINA PACT czy 2K19PL.

Fani League of Legends również znajdą coś dla siebie. W tym tygodniu odbyły się kolejne spotkania play-offów Ultraligi z udziałem PRIDE, Illuminar Gaming, devils.one oraz Roge Esports Club. Co więcej, zakończyła się także faz zasadnicza w LEC i mimo iż w tym tygodniu nie zobaczymy żadnych spotkań w tych rozgrywkach, tematów nie zabraknie m.in. dzięki fantastycznej postawie Oskara "Selfmade'a" Boderka, który został MVP fazy grupowej.

Początek transmisji jak zwykle o godzinie 17:30. Zapraszamy!

Zobacz komentarze